ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

درباره ما (درباره سیکاد)

سیکاد اولین سایت هم افزا در ایران است که در آن شرکت های خدماتی، تولیدی، عرضه کنندگان و صادرکنندگان حضور دارند. هدف سیکاد ایجاد فضایی جهت هم افزایی و بهبود عملکرد شرکت هاست که در  نتیجه این هم افزایی به دست می آید.  

زمانی که شرکتی فعالیتی را به صورت مجزا انجام می دهد و به تولید، عرضه و یا صادرات محصول خود می پردازد منجر به نتیجه ای می گردد. حال سیکاد می کوشد فعالیت مجزای چندین شرکت را با یکدیگر تلفیق نماید، به طوری که اثر کلی آنها از جمع اثرات آنها که به صورت مستقل به دست می آید بیشتر باشد.  

اجتماع شرکت ها و سازمان ها منجر به ایجاد هم افزایی می شود. هنگامی که بنگاه های هم هدف با هم کار می کنند، اگر بعضی از آنها از نظر بازاریابی و فرایند تحقیق و توسعه ضعیف باشند، از توان سایر بنگاه ها سود می برند و کمبود خویش را جبران می کنند. سیکاد شرکت ها را گرد هم می آورد تا با افزایش هماهنگی و همکاری بین سازمان ها و با کار و تلاش گروهی کمبودها را برطرف و باعث افزایش بهره وری گردد.

مزایای سیکاد

در سایت سیکاد عرضه کنندگانی حضور دارند که خدمات مورد نیاز شرکت ها را تأمین می کنند. آنها خدمات مورد نیاز شرکت ها را با شرایط ویژه در اختیار تمام اعضای سایت قرار می دهند.

همچنین تولیدکنندگانی در سیکاد حضور دارند که قیمت کالاهایشان رقابتی است و روش رقابتی بهترین روش قیمت گذاری در جهان از سوی کارشناسان است. در جهان کنونی مشتریان گزینه های بسیاری برای خرید پیش روی خود دارند و همیشه می خواهند کالای مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنند.

مزیت سیکاد نسبت به سایت های مشابه نخست هم افزایی اعضای سایت با یکدیگر است و مهمتر اینکه از هر فعالیت تولیدی و خدماتی‌‍ فقط یک شرکت حضور دارد و فعالیت مشابه ای در سایت وجود نخواهد داشت.

با افزایش بازدیدکنندگان از سیکاد و مجموع عواملی که عنوان شد منجر به افزایش فروش و بهبود عملکرد شرکت ها شده و فضای معاملاتی btob را ایجاد می نماید.

شرایط حضور در سیکاد

تولید کنندگانی می توانند در سایت حضور داشته باشند که کالای تولیدی آنها در سایت موجود نباشد.

عرضه کنندگان خدمات به شرطی می توانند در سایت حضور داشته باشند که مشابه خدمت آنها در سایت وجود نداشته باشد مگر آنکه در شهر دیگری حضور داشته باشند.

چه کسانی سیکاد را یاری می کنند؟

سایت سیکاد توسط مجموعه ای متشکل از یک شرکت تبلیغاتی، یک تیم بازارسنجی و یک تیم دیجیتال مارکتینگ پشتیبانی می شود.

امیدواریم با حضور گرم خود در سیکاد  هم افزایی با سایر شرکت ها، سبب ساز افزایش بهره وری سازمان خود و سایرین گردید.